Hakkımızda

İleri görüşlü, dürüst ve cesur:
Orcan Group

Kurucumuz ve onursal başkanımız Mehmet Orhan Canseven, 1958’de kurduğu şahıs firmasıyla Orcan Group’un temellerini atarak, ileri görüşlülüğü, dürüstlüğü ve cesaretiyle Orcan Group ailesine sevgiyle ve azimle çalışmayı öğretti. Biz de onun izinde yürüyor, deneyimli çalışanları yeni teknolojilerle buluşturarak, ülkemize katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gülseli Canseven

Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkımızda

1958’de Mehmet Orhan Canseven tarafından kurulan şahıs firmasının ardından, 1975’de Orcan Asfalt ve Yalıtım Ürünleri A.Ş.'nin kuruluşu ile üretime başlanmıştır. Üstün kalite, güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık ilkeleriyle üretimlerine devam eden Orcan Group; yenilikçi ürünlerini, kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerine zamanında ulaştırmak için çalışmaktadır.

1981 yılında Topkapı fabrikasında EPS üretiminin başlamasıyla yeni bir adım atan Orcan Group, “tedarikçi - üretici - müşteri” ilişkisini güven ve ortaklık iletişimi üzerine kurmakta ve bu bakış açısını müşterileri gibi tedarikçilerine de yansıtmaktadır.

1984’te aileye katılan Orcan Ambalaj Sanayi A.Ş. ve Tuzla Aydınlı fabrikası ile daha da güçlenen Orcan Group, “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” standartlarına tam uyumlu ve sürdürülebilir kalite politikasına sahiptir. Orcan Group, ambalaj ve ısı yalıtım sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri, müşteri gereksinimleri ve beklentilerine değer katacak yenilikçi fikirlerle desteklemektedir. 3 yıl sonra, 1987 yılında yeni fabrikasını Tuzla Tepeören’de kuran Orcan Group, teknolojisi ve hizmetleriyle üst düzey kalite sunarak, nitelikli üretimleriyle sektör liderliğini sürdürmektedir.

1997 Hadımköy fabrikasıyla gücüne güç katan Orcan Group, müşterilerini büyüklüklerine göre kategorize etmeden, ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretimler yaparak, iç ve dış müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. İş ortakları, çalışanları ve sektör oyuncuları için değerler üreterek, topluma ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Orcan Group toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışma koşullarını sürekli iyileştirerek, çalışanların özlük haklarını koruyan ve motivasyonlarını yükselten iç iletişim fikirleri geliştirmektedir. “Mutlu çalışanlar” mottosuyla, eğitim ve etkinlikler düzenleyerek çalışanlarını bilinçlendirmekte, konforlu çalışma alanları yaratmaktadır.

Sosyal sorumluluk anlayışıyla üretim, çalışan ve iş ortaklarıyla çevreye duyarlı çalışmalarla, çevre bilinci oluşturarak sürdürebilirliği desteklemektedir. Tüm iş ortaklarıyla güvenli çalışma ortamını yıllar boyu sürdürme kararlılığı içinde olan Orcan Group, ülkemiz için katma değer yaratmaya devam etmektedir.

Fabrikalarımız

Tuzla Aydınlı Fabrikası (Kuruluş 1984)

Tuzla Tepeören Fabrikası (Kuruluş 1987)

Orcan Ailesi

Orcan Group ailesi, kurucumuz Mehmet Orhan Canseven başta olmak üzere, üst düzey yöneticilerimizden en küçük birimimizdeki personelimize kadar sevgi, saygı ve güven duyguları içerisinde azimle çalışmakta; sektörümüze ve ülkemize hizmet vermek için durmaksızın yol almaktadır.

Gülseli Canseven

Yönetim Kurulu Başkanı

Zafer Arslan

Malİ İşler Müdürü

Armağan Akyıldırım

Fabrika Müdürü

Mustafa Demirel

Pazarlama Uzmanı

Okan Uçar

Pazarlama Uzmanı

Çalışanlarımızın gözünden Orcan